Zamknij
REKLAMA

Wybuch gazu przy Moniuszki. Na ulicę wyleciało okno...

19:10, 14.10.2020 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

14 października przed godziną 12 strażacy z Gąbina podczas usuwania lokalnych podtopień, które wystąpiły po nocnych opadach deszczu, otrzymali informację o wybuchu gazu w budynku wielorodzinnym przy ulicy Moniuszki w Gąbinie. Zgłoszenie przekazali do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Płocku i natychmiast udali się na miejsce. 

Na miejsce zadysponowano znaczne siły i środki służb ratunkowych. Oprócz trzech zastępów Straży Pożarnej z Gąbina zadysponowano kolejne z JRG nr 2 i 1 z Płocka oraz Pogotowie Ratunkowe i Policję. 

Po dotarciu na miejsce strażacy zastali dość poważną sytuację. W ścianie frontowej budynku widać było, że pod wpływem siły wybuchu wyleciało okno. Świadkowie zdarzenia poinformowali, że w środku znajduje się starsza kobieta. Strażacy weszli do środka i przystąpili do ewakuacji mieszkańców. Z pomieszczenia wynieśli również butlę z gazem. Na szczęście nie doszło do pożaru, a kobieta przebywająca w mieszkaniu nie odniosła poważniejszych obrażeń. Została zbadana przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Nie wymagała hospitalizacji. 

Właścicielka mieszkania, sąsiedzi i przechodnie mieli ogromne szczęście. Siła wybuchu była bardzo duża, a mimo to obyło się bez ofiar. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Adam z pod piątkiAdam z pod piątki

0 0

Ktoź wię co to spodobowało? 17:20, 22.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz