Zamknij

Zaginęła mieszkanka Nowego Wymyśla. Apel o pomoc.

. 09:34, 24.08.2025 Aktualizacja: 09:39, 24.08.2025
Skomentuj fot. rodzina zaginionej fot. rodzina zaginionej

Płoccy policjanci prowadzą intensywne poszukiwania 73 letniej mieszkanki Nowego Wymyśla, która 20 sierpnia około godziny 14:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Policjantów wspierają funkcjonariusze straży pożarnej. W akcji wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt.

Zaginiona to Marianna Bedyk. Od chwili zaginięcia nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była  w niebieską bluzkę z długim rękawem, czarną spódnicę w białe kwiaty, białe klapki. Rysopis: około 170 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe.

Płoccy policjanci natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia seniorki przystąpili do działania. W trakcie intensywnych poszukiwań mundurowych wspierają funkcjonariusze straży oraz bliscy zaginionej. W działaniach biorą udział Policjanci z Komendy Miejskiej, Oddziału Prewencji Policji w Płocku oraz Komisariatu Policji w Gąbinie, a także funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz jednosdtki Ochotniczych Straży Pożarnych z Gąbina, Dobrzykowa, Juliszewa, Zaździerza, Czermna orz Nowego Kamienia.

Przeszukiwany teren to głównie las, zarośla oraz zbiorniki wodne. W poszukiwaniach wykorzystane zostały psy tropiące oraz sprzęt techniczny w postaci dronów (Zespół Operacyjny Sztab KWP Radom oraz OSP Dobrzyków i OSP Topólno), kamer termo i noktowizyjnych, łodzi oraz policyjny śmigłowiec z Komendy Głównej Policji.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00; 47 705 16 01 lub 112.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%