Strażacy z OSP w Dobrzykowie na swoim profilu facebook poinformowali o śmierci swojego skarbnika - druha Mirosława Matacza, który przez wiele lat angażował się w działalność jednostki często narażając swoje życie i zdrowie podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.
Druh Mirosław przez wiele lat angażował się w życie jednostki często ryzykując swoje życie i zdrowie podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Poświęcił ochotniczej działalności wiele energii nie szczędząc wolnego czasu.
- Z ogromnym zaangażowaniem realizował zadania ratownicze mające na celu pomoc w ratowaniu zdrowa i i życia człowiekowi. Tacy ludzie jak Mirek odchodząc zostają na zawsze w naszych wspomnieniach, na naszych fotografiach, na zawsze w naszych sercach - piszą strażacy z Dobrzykowa.
Rodzinie, przyjaciołom i całej społeczności OSP w Dobrzykowie składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 15 w kościele parafialnym w Dobrzykowie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz