Zamknij
REKLAMA

Mężczyzna zaczepiał dziecko. Wystraszył się rowerzysty.

08:49, 28.07.2020 | J.Z
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Wczoraj w mediach społecznościowych na profilu mieszkanki Koszelewa pojawił się bardzo niepokojący wpis. Kobieta opisuje sytuację, która spotkała jej syna. Z relacji wynika, że w okolicy miejscowości Kunki do dziecka podjechał zielony bus. Jego kierowca miał pytać o drogę do Szczawina i prosić aby dziecko wsiadło do samochodu pokazując drogę. 

- Syn odmówił, po czym pan stanowczo kazał mu wsiąść do pojazdu. Dzięki Bogu jechał pan na rowerze, który zauważył w tej sytuacji coś niepokojącego. Spytał syna co się dzieje. Kierowca samochodu szybko odjechał. Dziękuję rowerzyście, że uchronił moje dziecko. - pisze mama chłopca

Chrońmy swoje dzieci. Tłumaczmy im, że takie sytuacje mogą być bardzo niebezpieczne. Mówcie dzieciom co mają wtedy robić. 

Jeśli widziałeś podobny pojazd w okolicy lub Twoje dziecko miało podobną sytuację, zgłoś to na Policję. Być może ktoś pamięta numery rejestracyjne pojazdu. To bardzo ważne informacje mogące ustrzec kolejne dzieci przed takimi sytuacjami. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MartaMarta

2 4

pewnie ksiądz ... tylko pytanie czy z naszej parafii czy z jakiejś innej pobliskiej. 10:41, 29.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

myślmyśl

0 0

czyli rozumiem że monitoring nigdzie w okolicy nie istnieje? w Szczawinie jest bank/bankomat Policja nigdzie nie szukała w okolicy na kamerach tego zielonego busa celem ustalenia tożsamości kierowcy i zbadania sprawy?
no niby przestępstwo nie zostało popełnione, ale jak to się nazywa? wydział prewencji? 18:05, 29.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%