Zamknij
REKLAMA

Akcja ratunkowa na Jeziorze Zdworskim. Wywróciły się kajaki.

23:42, 19.06.2020 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

19 czerwca około godziny 20:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wywróconych kajakach na Jeziorze Zdworskim. W wodzie znalazło się trzech mężczyzn.  Akcja działa się kilkaset metrów od brzegu w miejscowości Koszelówka. 

Do akcji zadysponowano pięć zastępów Straży Pożarnej - OSP Gąbin, PSP Płock i OSP Łąck. Łącznie na miejsce przybyły cztery łodzie ratownicze. Dodatkowo na miejsce skierowano Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję. 

W chwili przybycia na miejsce pierwszego zastępu strażaków osoby przebywające na brzegu poinformowały ratowników, że dwie osoby już wyszły z wody. Jedna z osób płynących kajakami znajdowała się cały czas w wodzie. Strażacy zabezpieczyli biorących udział w zdarzeniu i wypłynęli po mężczyznę, który cały czas znajdował się w niebezpieczeństwie. Ochotnicy z Gąbina podjęli rozbitka na łódź i przekazali ratownikom czekającym na brzegu. Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz