Zamknij
REKLAMA

Motocykl wrócił do właściciela. Podejrzany pijany i z zakazem.

11:14, 26.05.2020 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

22 maja pisaliśmy o kradzieży motocykla Suziki, do której doszło w miejscowości Ludwików. Jednoślad zniknął z posesji w nocy z czwartku na piątek. Właściciel zwrócił sie do nas z prośbą o publikację artykułu, w którym zwrócił się do mieszkańców z prośbą o pomoc w ujęciu sprawcy kradzieży. Tego samego dnia w godzinach wieczornych wpłynęła informacja z której wynikało, że motocykl znajduje się w Nowym Troszynie. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę. 

- W piątek (22.05) wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie otrzymali zgłoszenie o ujęciu przez grupę mężczyzn, kierującego motocyklem. Jak się okazało na miejscu interwencji motocykl, którym kierował  26 – latek został skradziony kilkanaście godzin wcześniej na terenie gminy Gąbin. Ponadto badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało  ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że 26 – latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów - mówi mł. asp. Marta Lewandowska - Oficer Prasowy KMP w Płocku. 

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Po wytrzeźwieniu, podejrzewany o kradzież Suzuki 26 letni mieszkaniec powiatu płockiego usłyszał zarzuty. Czyny, których się dopuścił miały miejsce w okresie tzw. "recydywy". Wczoraj prokuratura na wniosek policjantów z Komisariatu Policji w Gąbinie, zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny. Właściciel motocykla dziękuje za pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży. 

[ZT]50719[/ZT]

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz