Zamknij
REKLAMA

Nie zdążyły się przyjąć, bo ktoś je ukradł...

14:42, 15.11.2019 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

Większość z nas zapewne widziała w ostatnim czasie prowadzone prace ogrodnicze na terenie parków miejskich i przy gąbińskim dworcu PKS. Wszystko za sprawą pozyskanej dotacji przez Miasto i Gminę Gąbin w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza (MIWOP) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. 

Działanie polega na stworzeniu nowych nasadzeń roślin, które absorbują zanieczyszczenia środowiska. W parkach wymieniono żywopłoty. Zasadzono różnego rodzaju drzewka i krzewy. Wszystko w myśl dbania o powietrze w Gąbinie i estetykę miejsc publicznych. 

Niestety chyba nie wszystkim spodobał się pomysł, lub spodobał się za bardzo. Prawdopodobnie w nocy z 14 na 15 listopada, z parku przy ulicy Browarnej zniknęły dwa zasadzone kilka dni wcześniej drzewka. Rośliny, które miały cieszyć oko mieszkańców przebuwających w parku zostały w bezmyślny sposób zabrane z ich właściwego miejsca. 

Sprawcom tego chuligańskiego lub złodziejskiego wybryku gratulujemy głupoty. Apelujemy do mieszkańców aby zgłaszali na Policję wszelkie zjawiska o podobnym charakterze. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

kikkik

1 0

W Gąbinie to norma, kwestia czasu a drzewka przy dworcu też zmienią właściciela. A policja.... takimi *%#)!& nie zajmuje się.... Przykre 15:13, 15.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KtosKtos

1 0

Pytanie powinno brzmieć "komu się przydały " ☺ 16:29, 15.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz