Zamknij
REKLAMA

Pojechał na giełdę. Ślad po nim zaginął.

08:41, 29.10.2019 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Piotra Piotrowskiego, lat. 36. Poszukiwany mieszkaniec miejscowości Brzeziny w gminie Sanniki w dniu 19 października około godziny 17:00 wyjechał samochodem ciężarowym na giełdę warzywną w Broniszach.

Po przenocowaniu w samochodzie był widziany dzień później około godziny 5:00 na terenie giełdy podczas handlu warzywami. Poszukiwany zostawił otwarty pojazd z kluczykami i swoje dokumenty. Do chwili obecnej nie jest znane jego miejsce pobytu. 

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 40 lat, wzrost ok. 170 cm, krępa budowa ciała, włosy- krótkie, ciemne, brak zarostu, oczy- ciemne, nos –średni, prosty, uszy- normalne, uzębienie niepełne, brak zarostu, nie posiada tatuaży.

Opis ubioru: W chwili zaginięcia ubrany był w czarno-zielone klapki, jasne skarpety, krótkie spodenki koloru granatowego, czarną bluzę z kapturem i białym napisem z przodu.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 24-26 11 222 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel.997 lub 112.

źródło: KPP Gostynin

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz