Zamknij

Wrócili z łupem do sklepu. Rozpoznał ich ochroniarz.

00.33, 21.01.2023 . Aktualizacja: 00.36, 21.01.2023
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

We miniony wtorek, w godzinach wieczornych policjanci zatrzymali dwójkę złodziei, rozpoznanych i ujętych przez pracownika ochrony, jednego ze sklepów galerii handlowej w Płocku. 

- We wtorek, około godziny 18:39, policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym ze sklepów galerii handlowej w Płocku, pracownik ochrony rozpoznał, a następnie ujął złodziei, którzy jakiś czas temu dokonali tam kradzieży towaru, na łączną kwotę ponad 5 tys. zł - mówi asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku. 

Kobieta i mężczyzna, 28 grudnia ubiegłego roku, wykorzystując nieuwagę pracowników, wynieśli ze sklepu telefon, smartwatch i słuchawki, nie płacąc za nie. We wtorek przyszli ponownie do tego samego sklepu po to, aby jego pracownik odinstalował z telefonu, który wcześniej ukradli, jedną z aplikacji. Pracownik ochrony od razu zwrócił uwagę na parę, która wydała mu się znajoma. Przeglądając nagranie z monitoringu, z grudniowej kradzieży, rozpoznał złodziei. Para ze sklepu już nie wyszła, a ochroniarz natychmiast zaalarmował Policję.

- W wyniku podjętych czynności mundurowi zatrzymali 47-letniego mieszkańca Gąbina i 20-letnią mieszkankę powiatu gostynińskiego. Noc spędzili w policyjnym areszcie, a już następnego dnia usłyszeli zarzuty, dotyczące kradzieży. Obydwoje przyznali się do ich popełnienia.  Funkcjonariusze odzyskali wszystkie skradzione rzeczy. Sprawcom kradzieży grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje asp. Kowalska

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JaJa

0 0

Romanesti 00:35, 26.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%