Zamknij

Gąbin zagra z Wielką Orkiestrą. Już w niedzielę.

10:23, 28.01.2022 | .
Skomentuj fot. terazgabin.pl
REKLAMA

Już w niedzielę 30 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Coroczna kwesta zagra już po raz trzydziesty. Tym razem zbierane będą środki na zapewnienie najwyższych standardów leczenia wzroku u dzieci. Gąbiński Sztab WOŚP od dłuższego czasu przygotowuje się do tego wydarzenia. Co się będzie działo tego dnia w Gąbinie? Szczegóły poniżej. 

W niedzielę 30 stycznia na ulice Gąbina wyjdzie 40 wolontariuszy, którzy będą kwestować od godziny 8 do 20. Opiekunami są nauczyciele ze Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół - Aleksandra Żabka- Przeradzka, Monika Kamińska, Małgorzata Śluborska, Bogumiła Wierzbicka, Marzena Sosińska, Anna Dybiec, Monika Brzezińska, Kamila Krakowska. Szefową Sztabu jest Anna Charłusz. 

Od grudnia można licytować przedmiotu wystawione na aukcje za pośrednictwem portalu Allegro. Wszystkie wpłacone środki przekazywane są bezpośrednio na konto WOŚP. W tą inicjatywę włączyło się wielu mieszkańców poprzez przekazywanie różnych, ciekawych gadżetów. 

W styczniu, odbył się Konkurs Plastyczny „Przejrzyj na oczy” . Na zwycięzców czekają już Nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin Pana Krzysztof Jadczaka. 

W dniu finału o godzinie 19 w sali OSP Gąbin odbędzie się koncert. Transmisja z tego wydarzenia będzie udostępniona na portalu Facebook. 

Od godziny 10 do 12 na starówce w Gąbinie strażacy z OSP Gąbin zaprezentują swoje umiejętności podczas pokazów. W programie wiele ciekawych pozoracji akcji ratowniczych. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%