Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Gąbina oddalił się z miejsca kwarantanny. Spotkała go wysoka kara.

11:42, 10.04.2020 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci wraz ze służbami wspomagającymi kontrolują przestrzeganie obowiązujących przepisów związanych z epidemią koronawirusa. Funkcjonariusze na bieżąco współpracują ze służbą sanitarną co skutkuje wysokimi karami administracyjnymi nakładanymi za lekceważenie obowiązujących zasad. Jednym z ukaranych jest mieszkaniec Gąbina, który samowolnie opuścił miejsce odbywania obowiązkowej kwarantanny. 

- Sanepid nałożył na mężczyznę karę w wysokości 20 000 złotych - mówi mł. asp. Krystyna Kowalska z płockiej Komendy Policji. 

Policjanci na terenie całego powiatu każdego dnia podejmują interwencje w stosunku do mieszkańców, którzy w nieodpowiedzialny sposób nie przestrzegają nowych przepisów. Dyscyplinują osoby nakładanymi mandatami karnymi oraz wnioskami do sądu o ukaranie. Restrykcyjne egzekwowanie zakazów ma pomóc w walce z niebezpiecznym wirusem.

Przypominamy i apelujemy do mieszkańców, aby w nadchodzące święta pozostali w domach. Zadbali o życie i zdrowie swoje oraz osób z najbliższego otoczenia. Ostrożność i rozsądek oraz bardzo potrzebne obecnie nasze zdyscyplinowanie jest w stanie zahamować rozwój epidemii.

źródło: KMP Płock

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

kamilkamil

0 0

Niesamowite :O 22:25, 15.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz