Zamknij
REKLAMA

Wirusa wykryto również w gminie Żychlin.

18:34, 23.03.2020 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

Dziś 23 marca informowaliśmy o pierwszym, zdiagnozowanym przypadku koronawirusa u jednego z pacjentów płockiego szpitala na Winiarach. To prawdopodobnie młody mieszkaniec powiatu sierpeckiego. Kolejne informacje docierają do nas z sąsiedniej gminy Żychlin. 

Na stronie internetowej gminy Żychlin możemy przeczytać list otwarty do mieszkańców, który wystosował Burmistrz Grzegorz Ambroziak. 

- Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Żychlin, Drodzy Przyjaciele i Sąsiedzi. Można by rzec, że stało się nieuniknione i pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w naszej gminie stał się faktem. Od wielu tygodni żyjemy w odmiennych, od wszystkiego co znamy warunkach. Całe pokolenia przywykły do braku ograniczeń w codziennym życiu, nieograniczonego dostępu do kultury, rozrywki, handlu, spotkań towarzyskich w przestrzeniach miast.(...) Szanowni Mieszkańcy, drodzy sąsiedzi, przyjaciele, stoimy przed jednym z najpoważniejszych egzaminów dojrzałości jako społeczeństwo, czekają nas kolejne trudne dni i tygodnie, więc zwracam się z ogromną prośbą, nie zapominajmy o naszej odpowiedzialności za siebie i bliźnich, współczujmy i nie oceniajmy, więc również nie hejtujmy. Pomyślcie o tym, przecież każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji, a złe słowa na pewno nie są wtedy lekarstwem, a trucizną dla przerażonego sytuacją chorego.(...).

 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz