Zamknij

Jest wynik badania pacjenta z Gąbina.

14:53, 18.03.2020 | J.Z
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek 16 marca przychodnia Remedium działająca w Gąbinie zwróciła się do naszej redakcji o rozpowszechnienie informacji o kilkugodzinnej przerwie w funkcjonowaniu placówki z powodu przyjęcia pacjenta z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Personel przychodni wdrożył wszystkie niezbędne procedury. 

Pacjent został skierowany na specjalistyczne badania, a przychodnię zdezynfekowano. Personel mający kontakt z podejrzanym pacjentem został odsunięty od pracy. Dziś Przychodnia Remedium udzieliła naszej redakcji informacji o wyniku testu. 

- Zgodnie z komunikatem PPIS z dnia 18 marca informujemy, że nie odnotowano w powiecie płockim i mieście Płock przypadków zakażenia  koronawirusem SARS-Co-V2 potwierdzonych laboratoryjnie. Pacjent skierowany przez lekarza naszej Przychodni również ma wynik negatywny - czytamy w komunikacie wystosowanym przez przychodnię Remedium. 

Warto dodać, że gąbińska przychodnia bardzo odpowiedzialnie podeszłą do obecnej sytuacji epidemiologicznej. Wdrożono odpowiednie procedury zwiększające bezpieczeństwo pacjentów. O zastosowanych rozwiązaniach na bieżąco są informowani mieszkańcy za pośrednictwem internetu i innych możliwych środków przekazu. 

Jak długo utrzyma się zerowy wynik z powiatu płockiego? Zgodnie z komunikatem płockiego Sanepidu, hospitalizowanych pozostaje 5 osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 77 osób, a w warunkach domowej kwarantanny przebywa 16 osób. 

 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

KowalKowal

3 0

Co to jest thriller? Po co takie bzdurne artykuły wogole? Wystarczy napisać w krótkiej informacji sedno, a nie historię całe tworzyć. Mało to takich *%#)!& pseudo news'ów jest. Redaktor chyba się z powołaniem minął.... 15:07, 18.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KWKW

0 0

Jakaś treść na portalu musi być... 18:27, 18.03.2020


© terazgabin.pl | Prawa zastrzeżone