Zamknij
REKLAMA

12:43, 27.05.2020

Pod koniec kwietnia Stowarzyszenie Razem-dla Miasta i Gminy Gąbin podpisało umowę na realizację projektu mającego na celu przeciwdziałanie negatywnym skutkom epidemii. Realizatorem projektu była Pani Wioletta Zawadzka - właścicielka salonu kosmetycznego Viola oraz Dagmara Zawadzka - członkini OSP w Gąbinie przy współpracy z firmą TOM-MAR z Gąbina. Projekt polegał na uszyciu maseczek wielokrotnego użytku, które trafiły do mieszkańców i instytucji z terenu Miasta i Gminy Gąbin. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz