Zamknij
REKLAMA

Pożegnali się z murami szkoły. Uroczystość w Zespole Szkół.

14:06, 20.05.2021 | J.Z
Skomentuj fot. ZS w Gąbinie
REKLAMA

19 maja w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Podczas uroczystego apelu wręczono wiele upominków, nagród, dyplomów i podziękowań. 

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście - Iwona Sierocka - Wicestarosta Płocki, Małgorzata Struzik - Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płocku, Krzysztof Jadczak - Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin oraz Tatiana Idzik - Przewodnicząca Rady ROdziców wraz z rodzicami wyróżnionych uczniów. 

Po tradycyjnym ceremoniale szkolnym głos zabrała Jadwiga Milewska - Dyrektor Szkoły. Słowo do abiturientów skierowali również zaproszeni goście. 

Wręczono nagrody za najlepsze wyniki w nauce i zasługi na rzecz szkoły. Najlepszymi okazali się: Dominika Wróblewska z Liceum Ogólnokształcącego oraz Kacper Górecki i Łukasz Józwik z Technikum. 

Po ostatnim odczytaniu listy obecności, Pani Dyrektor wraz z Wychowawcami wręczyła Absolwentom Technikum i Liceum Ogólnokształcącego świadectwa ukończenia szkoły. Przedstawiciele Absolwentów w imieniu swoich koleżanek i kolegów złożyli podziękowania władzom Powiatu Płockiego, Radzie Rodziców, Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, Przedstawicielom Stowarzyszenia IUVENES oraz pozostającym w szkole Uczniom za wspólnie spędzony czas. Uroczystość została zwieńczona występem szkolnej grupy wokalnej.

źródło: ZS w Gąbinie

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%