Zamknij

pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym,pozostali magazynierzy

Nr oferty: StPr/19/1204Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gąbin, powiat: płocki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: weryfikacja ilościowa roślin i opakowań,rozmieszczenie roślin i opakowań wewnątrz firmy, oznaczenie produktów zgodnie z dokumentacją, monitorowanie roślin pod względem wilgotności i zdrowotności, prac
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • bardzo dobra organizacja pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie w pracy z roślinami, dokładność,
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Marta Piórkowska
      Numer telefonu: 242674647
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Praca na budowie , wykonywanie wszelkich prac remontowo-budowlanych między innymi roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe i tynkowe.
      StPr/19/1211
      data rozpoczęcia pracy od 02.01.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      przygotowanie roślin do produkcji, konfekcja, sadzenie, pielęgnacja roślin, prace porządkowe w tym min. przeliczenie i utylizacja zniszczonych materiałów, przekazanie niewykorzystanych materiałów na m
      StPr/19/1205
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      weryfikacja ilościowa roślin i opakowań,rozmieszczenie roślin i opakowań wewnątrz firmy, oznaczenie produktów zgodnie z dokumentacją, monitorowanie roślin pod względem wilgotności i zdrowotności, prac
      StPr/19/1204

      weryfikacja ilościowa roślin i opakowań, oznaczenie produktów zgodnie z dokumentacją, monitorowanie roślin pod względem wilgotności i zdrowotności, prace porządkowe
      StPr/19/1197