Zamknij
REKLAMA

Wąż w budynku. Interweniowali strażacy.

21:20, 27.08.2020 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

27 sierpnia strażacy z Gąbina i Nowego Kamienia zostali wezwani na jedną z posesji w Starym Kamieniu, gdzie w budynku mieszkalnym zauważono węża. Strażacy zabezpieczyli budynek i przystąpili do przeszukania pomieszczeń. Nigdzie jednak nie natrafili na nieproszonego gościa. Kobieta, która wzywała strażaków miała jeszcze raz powiadomić strażaków gdy nieproszony gość wróci do jej domu. 

Około godziny 14 zaniepokojona mieszkanka ponownie zauważyła gada. Zabezpieczyła drzwi do budynku i wezwała strażaków. Do akcji udał się zastęp z OSP Gąbin. Strażacy z Kamienia w tym czasie usuwali wiatrołomy. Na miejsce dostarczono również specjalny chwytak, który mógł pomóc strażakom zabezpieczyć węża. 

Wąż na widok strażaków szybko schował się w szczelinie, którą miał przy piecu. Strażacy z zachowaniem najwyższej ostrożności przystąpili do odsłaniania miejsca, gdzie mógł schować się wąż. Nie było to proste zadanie. Po pewnym czasie strażacy dostali się do kryjówki. Wąż wyszedł ze szczeliny i schował się za piecem. Okazał się nim duży zaskroniec. Strażacy sprawnie złapali gada i w drodze powrotnej wypuścili go na łono natury. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz