Zamknij
REKLAMA

Zderzenie aut w Konstantynowie.

22:02, 25.05.2020 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

25 maja około godziny 15:20 w miejscowości Konstantynów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do akcji zadysponowano zastępy strażaków z OSP Gąbin i PSP Płock oraz Pogotowie Ratunkowe i Policję. 

W zdarzeniu brały udział trzy osoby - kierujący Volkswagenem oraz mężczyzna i kobieta podróżujący samochodem marki Skoda. Do zdarzenia doszło gdy Volkswagen najechał na tył poprzedzającej go Skody. Uczestnikom zdarzenia kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy. Osoby biorące udział w kolizji trafiły pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Po zbadaniu pozostały na miejscu zdarzenia. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz