Zamknij
REKLAMA

Chcesz wesprzeć edukację w dżungli? Kup opowiadania i poznaj historie ludzi

20:35, 26.10.2021 | .
Skomentuj fot. Paweł Stanios
REKLAMA

Znany przez wielu z nas Paweł Stanios - nauczyciel i misjonarz w Peru ma pewną propozycję, która ma pomóc w edukacji dzieci w odległych miejscach dżungli i jednocześnie dać nam możliwość poznania historii codziennego życia, które go otacza. Skierował do czytelników naszego portalu krótki list. Zobaczcie sami. 

Drodzy Przyjaciele!

Postanowiłem do Was napisać, aby podzielić się pewnym pomysłem, który jest dla mnie nowością. Jak wiecie od 8 lat mieszkam i pracuję w peruwiańskiej dżungli. Jestem nauczycielem religii ale także misjonarzem, który głosi Chrystusa w małych wioskach, do których czasami jest bardzo trudno się dostać. W tym roku zacząłem pisać krótkie opowiadania, które przedstawiają codzienne problemy ludzi dżungli. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany nabyciem takich krótkich opowiadań, to zapraszam do kontaktu ze mną. Środki z tych opowiadań będą przeznaczone na zakup nowego laptopa lub tabletu, który jest niezbędny do pracy w szkole. Te cztery historię ukazują choć trochę jak wygląda życie w peruwiańskiej dżungli i z czym na co dzień ludzie się zmagają.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu ze mną: Whatsapp + 51 964 185 463 lub e-mail: [email protected] . Jesteśmy w kontakcie.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z gorącej dżungli.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%