Zamknij
REKLAMA

Czas na zdrowie w Dobrzykowie. Ciekawa inicjatywa na wakacje.

12:00, 29.06.2021 | J.Z
Skomentuj fot. KGW Dobrzykowianki
REKLAMA

Koło Gospodyń Wiejskich Dobrzykowianki zaprasza do udziału w projekcie "Czas na zdrowie w Dobrzykowie". W ramach projektu sfinansowanego przez Fundację ORLEN w ramach programu grantowego Zdrowie dla Płocka mieszkańcy mogą skorzystać z zajęć sportowych i tanecznych, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. 

Zgodnie z harmonogramem, w każdy piątek w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Dobrzykowie odbywają się zajęcia fitness prowadzone przez instruktora Annę Fabiszewską. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 18:00 i trwają dwie godziny.

Kolejną propozycją na każdy poniedziałek są treningi nordic walking, które prowadzi instruktor Romuald Baranowski. Grupa trenująca spotyka się przy kościele w Dobrzykowie o godzinie 18:00. Raz w miesiącu odbywają się także zajęcia taneczne z tańca ludowego z instruktorem tańca Anną Fabiszewską. 

- Bardzo chcemy aby mieszkańcy Dobrzykowa oraz okolic spotykali się w miłej atmosferze, a przy okazji zależy nam aby zrobić coś pożytecznego, zadbać o zdrowie. Program powstał dzięki Fundacji ORLEN w ramach programu "Zdrowie dla Płocka" i potrwa do końca sierpnia - mówi Małgorzata Zielińśka-Kowalewska z Zarządu Koła. 

W sprawie udziału w projekcie należy kontaktować się pod numerem telefonu 668-418-221.

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%