Zamknij

Marszałek Adam Struzik z prestiżową nagrodą dla najlepszego marszałka.

13:10, 10.03.2021 | J.Z
Skomentuj fot. mazovia.pl
REKLAMA

Związany z Gąbinem - Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik stanął na najwyższym stopniu podium w plebiscycie Samorządowiec Roku organizowanym przez Portal Samorządowy, wyprzedzając pozostałych włodarzy polskich województw. Zaszczytny tytuł marszałek naszego województwa otrzymał już po raz trzeci. 

– Po raz trzeci zdobyłem zaszczytny tytuł Samorządowca Roku. To dla mnie ogromne wyróżnienie i wielki zaszczyt, szczególnie, że ostatni rok ze względu na pandemię był dla nas wszystkich, także dla samorządu wielkim wyzwaniem. Tym bardziej dziękuję Państwu za głosy i zaufanie, którym mnie obdarzyliście – podkreśla marszałek Adam Struzik.

O zaszczytny tytuł Samorządowca Roku rywalizowali włodarze i radni z całego kraju, reprezentujący gminy, powiaty oraz województwa. W pierwszej trójce najlepiej ocenianych marszałków w 2020 r znaleźli się także: Olgierd Geblewicz - marszałek województwa  zachodniopomorskiego, Jarosław Stawiarski – marszałek województwa lubelskiego i  Cezary Przybylski – marszałek województwa dolnośląskiego. Wyróżnieni samorządowcy otrzymają okolicznościowe pamiątki w postaci dyplomów.

Od blisko 6 lat na Portalu Samorządowym w dedykowanym serwisie czytelnicy mogą na bieżąco oceniać i komentować pracę radnych, prezydentów, burmistrzów i marszałków. Jak podkreśla Rafał Kerger, redaktor naczelny serwisu PortalSamorzadowy.pl plebiscyt cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od momentu jego powstania. W tej edycji czytelnicy, wybierając swoich liderów samorządowych, oddali 133 tys. głosów (od 1 stycznia 2020 r. do 21 stycznia 2021 r.)  

źródło: mazovia.pl

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%