Woda w Wiśle systematycznie opada. Sytuacja wydaje się stabilizować. IMGW poinformował, że Wyszogrodzie poziom wody opadł poniżej stanu ostrzegawczego. W Kępie Polskiej wodowskazy wskazują poziom poniżej 500 cm, a więc poniżej stanu alarmowego.
Wody Polskie poinformowały, że lodołamaczom udało się przebić przez zator lodowy pomiędzy Dobrzykowem, a Kępą Polską. Maszyny cały czas pracują, rozbijają krę na mniejsze kawałki i udrażniają rynnę służącą do spływu lodu.
Wszystko wskazuje na to, że spadki poziomu wodą się utrzymają i sytuacja wróci do normy. O sytuacji będziemy informować na bieżąco.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazgabin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz