Zamknij
REKLAMA

Sukces nauczycielki i ucznia z Czermna.

08:54, 21.09.2020 | J.Z
Skomentuj fot. SP w Czermnie
REKLAMA

W lutym bieżącego roku pisaliśmy o uzdolnionym uczniu Szkoły Podstawowej w Czermnie, który odebrał stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego. Miło nam poinformować, że to nie koniec sukcesów społeczności szkolnej z Czermna. Nauczycielka Dawida Ryfy - Izabela Kaźmierczak jako jedyna z powiatu płockiego znalazła się w elitarnym gronie 18 pedagogów z Mazowsza - laureatów konkursu "Opiekun Stypendysty Roku 2019/2020". 

Dawid Ryfa - podopieczny Izabeli Kaźmierczak obecnie kończy kursy zorganizowane w ramach programu stypendialnego, które rozwijają jego zdolności językowe. 

- Ta nagroda to dla mnie szczególnie ważne wydarzenie w życiu zawodowym i przede wszystkim satysfakcja oraz motywacja do dalszej, ciężkiej pracy. Bardzo się cieszę, że Szkoła Podstawowa w Czermnie poprzez wyróżnienia, które otrzymał najpierw Dawid, a teraz ja, znalazła się w elitarnym gronie zaledwie kilkunastu placówek z Mazowsza – mówi Izabela Kaźmierczak.

[ZT]50527[/ZT]

Nauczycielka dodaje, że Dawid będący jej uczniem od czerech lat złożył kolejną aplikację do „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” i ma nadzieje dalej szlifować język angielski oraz pojechać na odwołany z powodu pandemii obóz z native speakerami.

 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz