Zamknij
REKLAMA

Staw w Kamieniu i oświetlenie solarne. Wszystko z programu MIAS 2020.

13:57, 08.07.2020 | J.Z
Skomentuj fot. UMiG Gąbin
REKLAMA

Samorząd Miasta i Gminy Gąbin otrzymał kolejne dofinansowania. Tym razem w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2020, którego organizatorem jest samorząd Województwa Mazowieckiego na teren gminy trafi 50 tysięcy złotych. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na realizację zadań w pięciu miejscowościach. 

Pozyskanie dofinansowanie jest efektem dużej aktywności w pozyskiwaniu środków zewnętrznych przez Miasto i Gminę Gąbin. Dobre merytorycznie wnioski przygotowane przez Burmistrza Krzysztofa Jadczaka i pracowników Urzędu przynoszą oczekiwane rezultaty. Dzięki pozyskanym środkom możliwy będzie montaż nowego, nowoczesnego oświetlenia w miejscowości Potrzebna, Kępina, Nowa Korzeniówka i Nowe Grabie oraz odbędzie się pierwszy etap renowacji stawu w Starym Kamieniu. 

W podpisaniu umów, które odbyło się w siedzibie płockiej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego wziął udział Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak oraz Skarbnik Gminy Aleksandra Kłys. Województwo Mazowieckie reprezentował Marszałek Adam Struzik, Wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Adam Orliński. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz