Zamknij

Rodzinna niedziela na Dołku. Piknik Rodzinny Pożegnanie Wakacji 2022.

15.35, 29.08.2022 .
Skomentuj fot. terazgabin.pl
REKLAMA

28 sierpnia na gąbińskim Dołku przy ulicy Wojska Polskiego odbył się Piknik Rodzinny "Pożegnanie Wakacji 2022". Organziatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Razem-dla Miasta i Gminy Gąbin. Piknik rozpoczął się o godzinie 15.

Na uczestników czekało wiele atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, grillowane kiełbaski, zabawy, animacje oraz stoisko Koła Gospodyń Wiejskich Dobrzykowianki gdzie można było skosztować pysznych ciast, lemoniad i chleba ze zmalcem. Pokaz ratowniczy zaprezentowali członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP Gąbin. Ich zadaniem było ugaszenie kilku pożarów i uratowanie osoby poszkodowanej. Podczas pikniku była również możliwość zarejestrowania się do bazy dawców szpiku kostnego dzięki stoisku Fundacji DKMS. 

Atrakcją, która przypadła do gustu szczególnie młodszym uczestnikom pikniku były animacje z misiem. Dzieci przytulały się do dużej maskotki i robiły sobie z nią zdjęcia. 

Zadanie dofinansowane ze środków pozyskanych w ramach grantu uzyskanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

[ZT]53262[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Tarantula😁Tarantula😁

0 1

Super było😘😘😘 23:04, 30.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%