Zamknij
REKLAMA

09:38, 24.06.2020

Święty Jan Paweł II zajmuje szczególne miejsce w historii Polski i Europy a jego nauczanie i wielkie dziedzictwo, które pozostawił, wciąż jest dla naszego narodu inspiracją do budowania Polski wolnej i sprawiedliwej. Rok 2020 wyjątkowy, bo ogłoszony przez Sejm Rokiem Świętego Jana Pawła II - 18 maja 2020 r.  obchodziliśmy 100 urodziny Jana Pawła II, z tej okazji katecheci z Dekanatu Gąbińskiego zorganizowali w swoich szkołach konkurs dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz