Zamknij
08:38, 17.11.2021

W dniach 8-9 listopada w Szkole Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Gąbinie odbył się X Konkurs Muzyki Polskiej. W konkursie wzięło udział 22 uczniów. Przesłuchania odbyły się bez udziału publiczności. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności w zakresie gry na fortepianie, skrzypcach, perkusji, saksofonie, gitarze, klarnecie oraz śpiewu solowego. Zaprezentowano utwory m.in. Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszki, Michała Kleofasa Ogińskiego, Karola Kurpińskiego, Grażyny Bacewicz, Romualda Twardowskiego, Tatiany Stachak, Miłosza Magina, Mirosława Drożdżowskiego.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazgabin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz