Zamknij
REKLAMA

20:22, 30.04.2020

30 kwietnia w kościele parafialnym w Gąbinie odbyła się uroczystość pogrzebowa Księdza Proboszcza Andrzeja Świderskiego. Mszy Świętej przewodniczył Biskup Płocki Piotr Libera. W uroczystości wzięli udział księża i parafianie. Uroczystość ze względów trwającej epidemii miała ograniczoną formułę. Była jednak bardzo wzruszająca i wyjątkowa ponieważ od wielu lat nie żegnano w taki sposób urzędującego proboszcza. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz