Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
15:53, 27.03.2019
W dniach 18-19 marca 2019 r. odbył się I Płocki Konkurs Akordeonowy "FERMATA". Organizatorem konkursu była Fundacja Mikrospołeczności "Per aspera ad astra", współorganizatorem - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego w Płocku. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Płocka - Andrzej Nowakowski. W konkursie udział wzięli uczniowie klas akordeonu Państwowych Szkół Muzycznych I i II st., Ogólnokształcących Szkół  Muzycznych  I i II  st. Soliści zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazgabin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz