Zamknij

Sukcesy uczniów Szkoły Muzycznej.

22.02, 21.06.2022 .
Skomentuj fot. SM w Gąbinie
REKLAMA

Uczniowie Szkoły Muzycznej w Gąbinie mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami, które odnieśli podczas wielu konkursów pokonując szeroką konkurencję.

Jednym z konkursów był IV Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy, który odbył się w Solcu Kujawskim. Gąbińską szkołę reprezentował Jan Zieliński, który zdobył II nagrodę w kategorii II.

Kolejne wydarzenie z udziałem gąbińskich muzyków to XV Ogólnopolski „Łowiecki” Konkurs Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu. W konkursie wzięło udział 101 osób. Duży sukces odniosła Lena Durka, która zdobyła wyróżnienie II stopnia w grupie I.

Podczas I Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego im. Romualda Twardowskiego, który odbył się w Gostyninie swój udział miał Wojciech Milczarek, który zdobył I miejsce w kategorii I.

Ostatnim konkursem był XXVII Przegląd Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2022”.  W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział kilkaset uczniów z różnych szkół. Udział w wydarzeniu wzięły uczennice: Klaudia Dolniak, Anna Domagała, Marta Falkowska, Nikola Pogorzelec, Maria Stańczak, Wiktoria Zadworna.

Duży sukces osiągnęły: Anna Domagała - I miejsce, Maria Stańczak - I miejsce, Marta Falkowska - II miejsce, Wiktoria Zadworna - wyróżnienie.

źródło: Szkoła Muzyczna w Gąbinie. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

KoleśKoleś

1 0

A największe sukcesy własnych dzieci - bo skupieni na pracy z nimi 22:41, 21.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Koleś 2 Koleś 2

1 0

Sukcesy.. wszystko na sile, żeby utrzymać rodzinkę w pracy i swoich przydupników:.. jedna z najżałośnoejszych szkół muzycznych w Polsce…. 23:59, 21.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

koles3koles3

0 0

I jeszcze ta nagroda Burmistrza, przy tych zarobkach dyrektora, no sorry, ile nas bedzie kosztował jeszcze ten pan i jego rodzinka? Niedługo oświadczenia majatkowe - zobaczymy, popłaczemy jak to sie nasz budżet rozłazi na swoich ludzi 22:22, 22.06.2022


0%