Zamknij
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Gąbinie w You Can Dance. Oddaj swój głos.

22:17, 11.11.2021 | .
Skomentuj fot. You Can Dance TVP
REKLAMA

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gąbinie bierze udział w znanym konkursie pn. You Can Dance – Nowa Generacja. To rodzinny program propagujący taniec, w którym uczestniczą uzdolnione tanecznie dzieci. Wygra ta szkoła, która uzyska najwięcej polubień pod przesłanym filmikiem. Pomożecie?

Konkurs zorganizowała Telewizja Polska. Przedsięwzięcie ma za zadanie aktywizację dzieci w wieku szkolnym, promocję aktywności fizycznej i motywowanie do odbudowywania relacji koleżeńskich po pandemii.

Na czym polega konkurs? Uczniowie klas szkół podstawowych musieli nagrać film, w którym wspólnie tańczą „wszystko, co w duszy gra”. Film Szkoły Podstawowej im. Marii konopnickiej w Gąbinie, która wzięła udział w konkursie, zamieszczono już na profilu FB programu „You Can Dance – Nowa Generacja”. Teraz wystarczy polubić go – wygrywa drużyna z największą liczbą polubień. Link do filmiku: https://fb.watch/9bFXnVZytq/. Co ważne – polubienie musi zostać oddane bezpośrednio pod filmikiem szkoły na stronie You Can Dance.

W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody o znacznej wartości. Pomóżmy uczniom je zdobyć. Głosowanie jest bardzo proste.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%