Zamknij
REKLAMA

Polacy w dawnej pracy - konkurs dla osób 50+.

10:35, 28.09.2021 | J.Z
Skomentuj materiały partnera
REKLAMA

Portal aplikuj.pl zorganizował dla mieszkańców województwa mazowieckiego i podlaskiego konkurs na najlepszą fotografię z czasów dawnej pracy. Celem konkursu jest stworzenie wyjątkowej galerii wypełnionej fotografiami, które ukazują, jak ludzie pracowali za dawnych lat. Ma to pokazać różnice pomiędzy czasami, w których pracowali rodzice czy dziadkowie młodszych czytelników portalu, a czasami, w których aktualnie dane nam jest żyć.

Aby stać się uczestnikiem konkursu należy wysłać do naszej redakcji maksymalnie 3 zdjęcia za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Fotografie mogą być różnorodne, od takich, które pokazują Was na stanowisku pracy, po takie, na których widnieją maszyny czy urządzenia. Do konkursu można przystąpić samodzielnie lub z pomocą bliskiej osoby. Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2021r. Po tym czasie nie będzie można już wysłać zdjęć, przepadnie również szansa na nagrodę.

Do wygrania masa wspaniałych nagród takich jak telefony komórkowe, czy kursy komputerowe (strefakursow.pl), ale jeszcze wiele innych gadżetów i książek do zgarnięcia.

W razie wątpliwości odsyłamy do regulaminu konkursu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%