Zamknij
REKLAMA

MGOK zaprasza na Dzień Dziecka. W wyjątkowej formie.

11:28, 29.05.2020 | J.Z
Skomentuj fot. MGOK Gąbin
REKLAMA

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gąbinie zaprasza na Dzień Dziecka 2020. Przez panującą epidemię nie jest możliwe zorganizowanie wydarzeń z okazji 1 czerwca. Właśnie dlatego tegoroczny Dzień Dziecka będzie miał wyjątkową formę - wszystko odbędzie się w sieci. 

W poniedziałek 1 czerwca od godziny 16 na stronie facebook Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gąbinie wszystkie aktywne dzieciaki i młodzież będa mogły wziąć udzial zajęciach, konkursach, warsztatach i innych atrakcjach udostępnianych za pośrednictwem Internetu. 

Po ponownym otwarciu placówki wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni sodkimi upominkami. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Krzysztof Jadczak. Patronat medialny sprawuje portal terazGabin.pl. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wyjątkowym Dniu Dziecka 2020. 

źródło: MGOK Gąbin

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz