Zamknij
REKLAMA

Orkiestra Dęta OSP Gąbin zaprasza w swoje szeregi.

14:37, 11.02.2020 | J.Z
REKLAMA
Skomentuj

Orkiestra Dęta OSP Gąbin ogłasza nabór nowych muzyków. Orkiestra koncertuje na terenie całej Polski i odnosi sukcesy podczas konkursów. W minionym roku odbyła trasę koncertową na wybrzeżu. Koncertowała na warszawskiej Cytadeli w Święto Flagi Państwowej. Orkiestra ma w planach kilka ciekawych projektów. Jeśli chcesz dołączyć, po prostu zadzwoń i przyjdź na próbę. 

Aby grać w orkiestrze nie trzeba umieć grać. Każdy z nowych członków będzie miał zapewniony proces nauki gry na instrumencie z możliwością uczęszczania na lekcje do gąbińskiej Szkoły Muzycznej. Miło widziane będą osoby posiadające już jakieś podstawy muzyczne oraz uczniowie Szkoły Muzycznej w Gąbinie. 

Oprócz nauki i muzykowania orkiestra zapewnia miłą atmosferę. Próby odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 18:30 w świetlicy OSP Gąbin (wejście od Alei Jana Pawła II). Orkiestrę prowadzi kapemistrz Paweł Bac - absolwent prestiżowej szkoły dla dyrygentów w Nowym Sączu. Posiada przygotowanie pedagogiczne i dobre podejście do osób chcących się uczyć muzykowania. 

Kontakt :

  • Kapelmistrz Paweł Bac : 665 919 605

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgabin.pl | Prawa zastrzeżone