Zamknij
REKLAMA

Zaproszenie na otwarcie wystawy gąbińskiej malarki.

21:52, 22.11.2019 | J.Z
Skomentuj
foto. MGBP w Gąbinie
REKLAMA

23 listopada o godzinie 16 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ulicy Kościuszki w Gąbinie odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy pt. "Akwarelowe nastroje" - Anety Gralewskiej - mieszkanki Gąbina. Wystawa będzie wydarzeniem rozpoczynającym projekt Sztuka w Bibliotece. 

Aneta Gralewska z wykształcenia i zamiłowania jest pedagogiem i plastykiem. Pracuje w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gąbinie. Malarstwem akwarelowym zajmuje się od kilku lat. To jej ulubiona technika malarska, aczkolwiek sięga również po farby olejne i pastele.Tematami przewodnimi jej obrazów jest natura: kwiaty, drzewa, gałęzie oraz pejzaż. Głównie inspiruje się tym, co widzi w najbliższym otoczeniu, za tzw. „oknem”, lub podczas spacerów. Urzeka ją natura w swojej prostocie, która daje wiele tematów do namalowania. W obrazach zachowany jest realizm widzenia. Ważna jest też atmosfera chwili i światło.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystym otwarciu wystawy. Działa będzie można podziwiać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Biblioteki. Wystawę honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak. 

źródło: MGBP w Gąbinie

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz