Zamknij
REKLAMA

Nauczyciele dzieciom w bajce o Czerwonym Kapturku

09:09, 21.11.2019 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

20 listopada w budynku dawnego Sądu Grodzkiego przy ulicy Kościuszki w Gąbinie odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Czerwony Kapturek". Bajka była wyjątkowa bo w rolę postaci z bajki wcielili się nauczyciele z Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie.

Spotkanie otworzyła Dyrektor Przedszkola w Gąbinie - Joanna Jasińska. Głos zabrał również Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin - Krzysztof Jadczak. Po oficjalnych powitaniach rozpoczęła się sztuka. Sala wypełniona była po brzegi. Z przodu na specjalnie przygotowanych kocykach zasiadła najważniejsza część publiczności - dzieci, które z dużym skupieniem, chwilami przestraszeniem i zachwytem obserwowały co dzieje się na scenie. Piękna scenografia i profesjonalne stroje aktorów wprowadziły wszystkich w bajkowy świat Czerwonego Kapturka. 

Po ostatnim akcie bajki, głos zabrała Agnieszka Wichrowska - Dyrektor Amatorskiego Teatru Niewielkiego w Gąbinie. Pogratulowała aktorom świetnego występu. Na zakończenie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu "Pacynki jak z bajki". 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz