Zamknij

Koncert Muzyki Polskiej 2019 [zdjęcia]

23:44, 10.11.2019 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

10 listopada w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Gąbinie odbył się Koncert Muzyki Polskiej. Był to kolejny punkt programu przygotowanego w ramach gminnych obchodów 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. 

Koncert miał miejsce w hali sportowej przy gąbińskiej Szkole Podstawowej i rozpoczął się o godzinie 18. Koncert otworzyli konferansjerzy - Weronika Lendzion i Mikołaj Gralewski. Głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin. Pierwszym wykonawcą był Chór Miasta i Gminy Gąbin pod kierownictwem Sławomira Gałczyńskiego. 

Na scenie wystąpili także uczniowie Szkoły Muzycznej w Gąbinie, Szkoły Podstawowej w Gąbinie oraz grupy teatralnej Maska i grupy Theatrum z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gąbinie. Wszystkich urzekły solowe występy wokalistek. Słowa pięknych, patriotycznych pieśni na długo zapadną w pamięci publiczności. 

Na zakończenie Burmistrz Krzysztof Jadczak wręczył podziękowanie Benedykcie Wachowicz - Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gąbinie, który był odpowiedzialny za przygotowanie koncertu. Przy wyjściu z koncertu publiczność mogła podziwiać prace grupy plastycznejj, w której skład wchodzą mieszkańcy Miasta i Gminy Gąbin. 

[ZT]50385[/ZT]

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%