Zamknij

Siatkarze rywalizowali na dołku. Dołek Cup 2022.

12.22, 29.08.2022 . Aktualizacja: 12.38, 29.08.2022
Skomentuj fot. Sebastian Zasiewski
REKLAMA

28 sierpnia na boisku do plażowej piłki siatkowej przy ulicy Wojska Polskiego na tzw. Dołku odbył się II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej "Dołek Cup 2022". Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Razem-dla Miasta i Gminy Gąbin. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn. Turniej został dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Gąbin w ramach otwartego konkursu ofert na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. 

Turniej rozpoczął się o godzinie 10 symbolicznym losowaniem miejsc w grupach. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Zawodnicy dawali z siebie wszystko. Po rozgrywkach grupowych przyszedł czas na półfinały i walkę o miejsca. Rozgrywki zakończyły się około godziny 15. 

Dla najmłodszych kibiców przygotowano dmuchaną zjeżdżalnie. Uczestnicy wydarzenia mogli też skosztować pysznych, grillowanych kiełbasek. 

Wręczenia medali, pucharów i nagród dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak, Prezes Stowarzyszenia Razem-dla Miasta i Gminy Gąbin Jakub Ziółkowski oraz Wiceprezes Sebastian Zasiewski. 

Klasyfikacja generalna:

1. Iskra Szczawin Kościelny

2. Braciaki Team

3. Skunki

4. Iskra Matyldów

5. Nadwiślańscy Wojownicy

6. Uniejów Team

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%