Zamknij
REKLAMA

Dołek Cup 2021 w Gąbinie [zdjęcia]

08:26, 30.08.2021 | J.Z
Skomentuj fot. terazGabin.pl
REKLAMA

29 sierpnia na tzw. dołku przy ulicy Wojska Polskiego w Gąbinie odbył się I Turniej Plażowej Piłki Siatkowej "Dołek Cup 2021". Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Razem-dla Miasta i Gminy Gąbin. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn z całej okolicy. Na boisku pojawili się między innymi zawodnicy ze Szczawina Kościelnego, Gąbina, Nowego Grabia, Troszyna, Kamienia i jednostki OSP Gąbin. 

Turniej rozpoczął się o godzinie 10 odprawą drużyn. Sędzia zawodów Bartosz Chyra omówił z zawodnikami podstawowe zasady regulaminu i ustalono harmonogram rozgrywek. Poziom gry był bardzo wysoki. Niektóre akcje były efektowne i widowiskowe. 

Po rozegraniu wszystkich pojedynków (około godziny 14) miało miejsce wręczeniu pucharów i medali. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak oraz Prezes Stowarzyszenia Razem-dla Miasta i Gminy Gąbin Jakub Ziółkowski. 

Najlepszą drużyną okazał się zespół Lider Szczawin Kościelny. Na drugim miejscu podium uplasował się zespół Drżące Ananasy złożony z zawodników z Gąbina i Troszyna, a na trzecim drużyna Kamień Team. 

Turniej został dofinansowany ze środków budżetu Miasta i Gminy Gąbin. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%