Zamknij
REKLAMA

PKN Orlen wspiera sport i aktywne spędzanie czasu w gminie Gąbin.

13:13, 19.05.2020 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

Na gąbińskim dołku, który wielu nazywa gliniankami powstały siedziska przy boisku do plażowej piłki siatkowej. Zakup krzesełek i montaż trybun był możliwy dzięki środkom finansowym pozyskanym w ramach II edycji programu grantowego "Moje miejsce na Ziemi", którego organizatorem jest Fundacja Olen. 

Projekt pod nazwą "Atrakcyjne miejsca do zabawy i rekreacji sposobem na zdrowie i dobrą kondycję" realizowany był przez Stowarzyszenie Gąbin Biega, które oprócz biegania promuje wszelkie formu ruchu i aktywnego spędzania czasu. 

Boisko do piłki siatkowej powstało dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności, okolicznych firm i władz Miasta i Gminy Gąbin. Teraz zostało uatrakcyjnione trybunami, które będa służyć kibicom i zawodnikom. W związku ze znoszeniem ograniczeń dotcyzących epidemii, na boisku zawieszono już siatkę. Korzystanie z obiektu jest możliwe z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wyznaczanych przez instytucje państwowe. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

BogdaBogda

0 0

Szczerze mówiąc tzw. glinianki wolałam we wcześniejszej wersji. Nie wiem, czy wycięcie drzew, które były schronieniem dla ptaków, położenie kiczowatych opon samochodowych i wysypanie piasku jest świetnym zagospodarowaniem tego terenu. Dla mnie nie. 21:42, 26.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz