Zamknij

Biegacze z Gąbina stanęli kilkukrotnie na podium w Radotkach.

11:01, 02.03.2020 J.Z Aktualizacja: 11:23, 02.03.2020
Skomentuj fot. portalplock.pl fot. portalplock.pl

W minioną niedzielę w Radotkach koło Płocka odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym. Bieg w pięknych okolicznościach przyrody i super pogodzie podzielony był na dwa dystanse - 5 i 10 km. Jak zwykle w zawodach wzięła udział liczna grupa reprezentantów druzyny Gąbin Biega. Osiągnęli znakomite wyniki.

W biegu na 5 km drużyna zajęła I miejsce. W biegu na 10 km, Gąbin Biega stanęła na II miejscu podium. To nie koniec sukcesów. W klasyfikacji indywidualnej biegacze z gąbińskiej drużyny okazali się najlepsi spośród około 200 zawodników biegu na 5 km. Dominik Milewski i Emilia Kruk zajęli I miejsca OPEN.

Drużyna Gąbin Biega planuje już kolejne starty. Przed nimi prestiżowe zawody w kopalni soli Bochnia. Trzymajcie kciuki za naszych biegaczy.