Zamknij
REKLAMA

Wystawiając śmieci pamiętaj o naklejeniu kodów.

23:01, 14.04.2022 | .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Urząd Miasta i Gminy Gąbin przypomina o konieczności oznaczania naklejkami z kodem QR wszystkich worków i pojemników z odpadami. Naklejeka z kodem QR musi znaleźć się na workach i pojemnikach z odpadami segregowanymi i zmieszanymi wystawianymi do odbioru przez firmę odbierającą odpady.

Należy zwrócić uwagę aby na koszu z pozostałością po sortowaniu (odpady zmieszane) naklejka z kodem (kod QR frakcja zmieszane) była zawsze czytelna. Brak naklejek skutkować będzie brakiem odbioru odpadów. Nie będzie można reklamować usługi, natomiast odbiór odpadów odbędzie się w kolejnym terminie zgodnie z harmonogramem, pod warunkiem oznaczenia pojemnika/worka odpowiednim kodem.

W przypadku braku naklejek z kodem bądź niewystarczającej ich ilości prosimy o kontakt z UMiG Gąbin – tel. 24/267-41-62 najpóźniej do 14 dni przed kolejnym terminem odbioru odpadów według obowiązującego harmonogramu. Odbiór kodów odbywa się w Urzędzie Miasta i Gminy w Gąbinie, ul. Stary Rynek 16, pokój nr 2 na parterze.

Przypomina się również o obowiązku korekty deklaracji odpadowej związanej z aktualną liczbą osób zamieszkujących daną nieruchomość(obowiązek dotyczy również obywateli Ukrainy).

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Tomasz NowackiTomasz Nowacki

6 0

Moje zdanie. Kody to utrapienie nie tylko dla mieszkańców, ale i dla firmy odbierającej odpady❗ Nic nie wnoszą, generują koszty, nic z nich nie wynika (chyba, że czymś ważnym jest zbieranie informacji o ilości przekazanych do systemu worków). Od początku byłem przeciwny temu rozwiązaniu, jednak większość Rady Miasta i Gminy Gąbin zadecydowała inaczej. Wesołych Świąt🙂. 18:46, 15.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KODKOD

0 0

Kody chyba tylko po to żeby sprawdzić i kontrolować co jem, co pije i czym żyje 19:48, 19.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%