Zamknij

Stosowanie środków ochrony roślin w czasie pandemii.

22:42, 16.03.2021 |
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Ośrodek Szkolenia Kursowego „ROLEX” Leszek Kędzia w Gąbinie  informuje, że w związku z wprowadzeniem ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku  z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz. U. z 2020 poz. 695), dopuszcza się nabywanie środków ochrony roślin przeznaczonych dla użytkowników profesjonalnych oraz wykonywanie zabiegów z zastosowaniem środków ochrony roślin przez osoby, które nie spełniają wymagań określonych w art. 41 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin.

Rolnicy,  którzy nie posiadają aktualnego szkolenia, mogą więc czasowo (bez narażenia się na konsekwencje finansowe ze strony organów kontrolnych) nabywać i stosować środki  ochrony roślin.

Szkolenia zostaną zorganizowane w okresie 30 dni po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

- Osoby, którym upłynął termin ważności wydanego przez nas zaświadczenia o ukończeniu szkolenia zostaną  w stosownym czasie poinformowane o terminie szkolenia uzupełniającego. Jednocześnie informujemy, że Ośrodek prowadzi zapisy na szkolenia podstawowe (dla osób , które dotychczas nie uczestniczyły w szkoleniach). - mówi Leszek Kędzia - kierownik szkolenia.

Zgłoszenia tel.  600 519 518

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%