Do akcji #gaszynchallenge dla Zosi przyłączają się licznie prywatne firmy. Do tej pory z gminy Gąbin w sieci krąży kilka nagrań z wykonania ćwiczenia. Swoje wyzwanie pokazał Zakład Masarski Danko z Gąbina, firma Floterm, firma Żawakol i Tartak Seklecki z Nowej Korzeniówki. Jak im poszło? Naszym zdaniem super. Zobaczcie sami.
::news{"type":"see-also","item":"50661"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazgabin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz