Wiadomości

Zamknij

Danko, Floterm, Żawakol i Tartak Seklecki. Wszyscy pompowali dla Zosi.

J.Z 22:53, 27.06.2020 Aktualizacja: 05:27, 15.10.2025
Skomentuj Danko, Floterm, Żawakol i Tartak Seklecki. Wszyscy pompowali dla Zosi.

Do akcji #gaszynchallenge dla Zosi przyłączają się licznie prywatne firmy. Do tej pory z gminy Gąbin w sieci krąży kilka nagrań z wykonania ćwiczenia. Swoje wyzwanie pokazał Zakład Masarski Danko z Gąbina, firma Floterm, firma Żawakol i Tartak Seklecki z Nowej Korzeniówki. Jak im poszło? Naszym zdaniem super. Zobaczcie sami. 

::news{"type":"see-also","item":"50661"}

(J.Z)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazgabin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%