Zamknij
REKLAMA

Nie tylko świetnie pływa. Ma też zdolności plastyczne.

14:13, 19.06.2020 | J.Z
Skomentuj fot. archiwum rodzinne
REKLAMA

Dziś w Szkole Podstawowej w Dobrzykowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz", którego organizatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Nagrody z rąk przedstawiciela KRUS i Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin odebrał Tymoteusz Jóźwiak - mieszkaniec Jordanowa znany ze wspaniałych osiągnięć pływackich. Gratulacje złożyła również dyrektor szkoły - Danuta Jakubowska. 

Do komisji konkursowej trafiło 57 tysięcy prac z całej Polski. Tymek wygrał konkurs na szczeblu placówki terenowej KRUS w Płocku oraz etap wojewódzki. Na szczeblu ogólnopolskim zajął II miejsce. Wykonał piękną makietę, która przedstawia wiejską zagrodę. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz