Zamknij

W Nowym Grabiu powstaje Klub Seniora.

12:56, 23.02.2020 | J.Z
REKLAMA
Skomentuj
fot. T. Nowacki/FP

W Nowym Grabiu powstaje Klub Seniora w ramach projektu "Zdrowy Senior-Szczęśliwy Senior". Klub przewidziany jest dla 30 uczestników. Uczestnictwo w zajęciach jest dobrowolne i bezpłatne. W ramach Klubu, organizatorzy zapewniają transport na zajęcia i odwóz do domu oraz opiekę przeszkolonej kadry. Inicjatorem Klubu Seniora jest Radny Miasta i Gminy Gąbin Tomasz Nowacki. Obecnie trwa nabór chętnych osób. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. 

W ramach Klubu realizowane będą zajęcia adekwatne do potrzeb i zainteresowań uczestników. Klub funkcjonował będzie przez cały rok, we wszystkie dni robocze. W ramach Klubu będą świadczone usługi na rzecz osób niesamodzielnych tj. które ze względu na stan zdrowia lub niepełnosprawność wymagają opieki lub wsparcia w związku z niemożnością wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego. 

W Klubie Seniora prowadzone będą zajęcia rozwijające indywidualne zainteresowania uczestników. Realizowane będą między innymi zajęcia kulinarne, plastyczne, artystyczne, wokalne, florystyczne, gimnastyka, fitness, zajęcia komputerowe, wyjazdy do teatru, restauracji, pizzerii i innych ciekawych miejsc. Nie zabraknie również smacznego posiłku. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem opisywanym Klubie Seniora proszone są o kontakt z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gąbinie, który wspiera proces rekrutacji. 

źródło: FP/T.Nowacki

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgabin.pl | Prawa zastrzeżone