Zamknij
REKLAMA

Kolejna stulatka w gminie Gąbin. Pani Heleno 200 lat!

16:07, 13.02.2020 | J.Z
Skomentuj fot. Marlena Mazurska/FP
REKLAMA

13 lutego w Starym Kamieniu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Pani Helena Olejniczak skończyła 100 lat. Z tej okazji odwiedziło Jubilatkę wielu gości.

Panią Helenę odwiedziła Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Płocku - Marlena Mazurska, która przekazała list z życzeniami od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz kwiaty i życzenia od Wojewody Mazowieckiego - Konstantego Radziwiła. Z prezentami i okazałymi bukietami kwiatów życzenia składali także Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin - Krzysztof Jadczak, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Gąbin - Edward Wilgocki, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - Wanda Żabka-Nowicka, Radny Miasta i Gminy Gąbin - Krzysztof Ledzion, Sołtys wsi Stary Kamień - Sylwia Dubielak. 

W takiej uroczystości nie mogło zabraknąć Kierownika płockiej placówki KRUS - Romana Lutomierskiego, który przekazał Pani Helenie list gratulacyjny i decyzję o podwyższeniu emerytury. Uczestnicy jubileuszu zostali przyjęci pysznym tortem i symboliczną lampką szampana. Goście zaśpiewali głośne "200 lat". 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Ktos Ktos

3 0

Szkoda, że tak mało jest o jubilatce. A tekst zaczyna się od opisu kolejnego osiągnięcia w dziedzinie bycia gminna celebryta pewnej Pani na pewnym stanowisku. Jak to mówią. Wystarczy być, żeby nie być nikim. 00:30, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZenekZenek

0 0

Czy to mówia o tej Pani, która pomimo makijażu z twarzy jest podobna do nikogo, a na pewno do nikogo szczególnego? 00:31, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz