Zamknij
REKLAMA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Gąbinie. Będzie się działo.

14:08, 02.01.2020 | J.Z
Skomentuj fot. wosp.org.pl
REKLAMA

12 stycznia po raz 28 zagra Wielka Orkiestra Świętecznej Pomocy. W tym roku środki zebrane podczas finału zostaną przekazane na zakup sprzętu do dziecięcej medycyny zabiegowej. Orkiestrowe granie dotrze także do Gąbina. Nie zabraknie wydarzeń sportowych i koncertów. 

Wydarzenia związane z 28 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczną się w Gąbinie już w sobotę 11 stycznia. W hali sportowej odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego, którego organizatorem jest Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin oraz klub sportowy MUKS Beinternactive Gąbin. Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00 i wezmą w nim udział zawodnicy z całego regionu. Zapisy przed rozpoczęciem turnieju. 

Kolejny wydarzeniem sportowym będzie VII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Strażaków. Wydarzenie rozpocznie się w dzień Finału o godzinie 8:30 w hali sportowej. Organizatorem rozgrywek jest Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin i Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. 

Od samego rana 12 stycznia, na ulicach Gąbina będzie kwestować czterdziestu wolonontariuszy. W tym roku szefową gąbińskiego sztabu jest Anna Charłusz. Sztab działa przy Szkole Podstawowej w Gąbinie, a swoją siedzibę będzie miał w kamienicy przy ulicy Stary Rynek 6.

O godzinie 16:45 w sali OSP Gąbin rozpocznie się koncert. Organizator - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gąbinie przygotował dla uczestników wośp-owej imprezy szereg atrakcji. W programie występ Orkiestry Dętej OSP Gąbin, zespołów tanecznych z MGOK w Gąbinie, zespołu RanDevu, licytacja gadżetów, występ grup ze Szkoły Podstawowej w Gąbinie i zespołu Voyager Music. Planowane zakończenie koncertu o godzinie 20:00. 

Co na licytację? 

Jeśli chciałbyś wesprzeć organizację 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możesz przekazać na licytację różnorodne przedmioty. Zebrane gadżety będą zlicytowane, a dochód z licytacji zasili konto Fundacji. Kontakt w sprawie gadżetów na licytację: 660-269-998 - Jakub Ziółkowski. 

[ZT]41662[/ZT]

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

murem za Owsiakiemmurem za Owsiakiem

0 0

Super! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! 10:37, 04.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wospwosp

0 0

program bwznadzieja, jedynie orkiestra 18:47, 05.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz