Zamknij
REKLAMA

Podaruj na mikołajki...pustaki. Wesprzyj "Dom Mocarzy".

13:05, 28.11.2019 | J.Z
Skomentuj
fot. Dom Mocarzy FP
REKLAMA

Już w przyszłym tygodniu będziemy obchodzić "Mikołajki". To dzień, w którym wszyscy będą wręczać sobie prezenty i wprowadzać się w świąteczny nastrój. Niedaleko Gąbina - w Mocarzewie Mikołajki w tym roku mają wyjątkowy wymiar. Siostry, które prowadzą tam specjalny ośrodek wychowawczy dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie potrzebują naszego wsparcia. 

Siostry Zmartwychwstanki podjęły się ogromnego i trudnego przedsięwzięcia jakim jest budowa "Domu Mocarzy". Budynek o dość intrygującej nazwie jest w trakcie budowy. Koszt inwestycji to ponad 18 milionów złotych. Zamieszkają w nim podopieczni ośrodka w Mocarzewie po ukończeniu 25 roku życia. W chwili obecnej podopieczni są odsyłani do rodzinnych domów lub domów pomocy społecznej gdzie na nowo muszą się zaadaptować i przyzwyczaić do nowego miejsca. W przypadku schorzeń jakie posiadają jest to bardzo trudne. 

Siostry ogłosiły zbiórkę "Pustakowe Mikołajki". Akcja polega na wpłaceniu 35 zł. Kwota ta jest równowartością 7 silikatowych bloczków, które są teraz najbardziej potrzebne. Jeśli ktoś ma  życzenie może wpłacić więcej. Aby wybudować ściany parteru oraz trzech pięter potrzeba 2,5 miliona złotych.

Wesprzeć zbiórkę można przekazując daną kwotę za pośrednictwem ogłoszonej zbiórki pod adresem https://www.facebook.com/donate/560127884721416/ lub dokonać przelewu na konto podane poniżej:

Fundacja Bogaci Miłosierdziem
Mocarzewo 13
09-540 Sanniki

Numer konta: 98 1020 3974 0000 5202 0320 2058, Tytułem: Darowizna na Dom Mocarzy - Pustakowe Mikołajki

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz