Zamknij
REKLAMA

Zmarła Izabela Wojtalewicz.

12:57, 04.11.2019 | J.Z
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę przyjęliśmy smutną wiadomość o śmierci Izabeli Wojtalewicz - wieloletniej Radnej Miasta i Gminy Gąbin, aktywnie działającej dla dobra lokalnej społeczności. 

Izabela Wojtalewicz zasiadała w Radzie Miasta i Gminy Gąbin przez 16 lat. Reprezentowała mieszkańców Nowego Grabia, Grabia Polskiego oraz miejscowości Potrzebna. Mandat zdobyła w 1998 roku. Przez okres swojej aktywności w samorządzie pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej Rady oraz Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej. Działała również w Stowarzyszeniu Współpracy Mieszkańców Miasta i Gminy Gąbin z Mieszkańcami Francuskiej Gminy Saint Barthelemy D’anjou. Współpracowała z sołtysami i organizacjami pozarządowymi. Dzięki jej staraniom w reprezentowanych przez siebie miejscowościach zostało zrealizowanych wiele inwestycji. Jej oczkiem w głowie była budowa Żłobka w Nowym Grabiu i rozbudowa budynku szkoły, która jest już prawie skończona. 

Odeszła po ciężkiej chorobie. Niech spoczywa w pokoju. Pogrzeb odbędzie się w Kościele Parafialnym w Dobrzykowie we wtorek 5 listopada o godzinie 13:00. 

(J.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz